Sarostlivosť o chrup

Krásne biele zuby s ayurvedou!
Ajurvéda zaobchádza so zdravím zubov ako o izolovanom fenoméne, skôr ako s integrovanou súčasťou celkovej fyziológie a harmónie. Maharishi Ayurveda vyvážiť tri doshas, Vata, Pitta a Kapha doshas prirodzene perfektným doplnkom szájhigiénián, že najistejšia spôsob, ako zabezpečiť, že zuby absorbovať miliardy baktérií, ktoré sa nachádzajú v ústach.

Maharishi Ayurveda zubné napenenie zubné pasty vyrobené z 5000 rokov starej receptúry, ktorá - penidla, fluorid alebo konzervanty nélkül.- vyrobené z čisto prírodných ingrediencií Ajurvédske. Pomáha odstrániť dosku a udržuje zdravie zubov. Okrem ajurvédskeho Triphala zmesi (Haritaki, Bibhitaki, Amalaki) tartalamaz 15 ďalší vysokú hustotu bylín. Takéto zložky sú Neem, indický orgán, olej z klinčekov a mnoho ďalších dôležitých bylín vo vysokých a účinných koncentráciách. Neem je prirodzená antibakteriálna rastlina, ktorá pomáha udržiavať dýchacie cesty zdravé pri poskytovaní čerstvého dychu. Peppermint a gáfor poskytujú trvalý dych.

Položiek: 4

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne

Položiek: 4

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne
A maharishiajurveda.com weboldal teljes terjedelmében a STAR-RESA LTD. (továbbiakban, mint üzemeltető) szellemi terméke, szerzői jogvédelem alatt áll, az oldalon megtalálható információk, adatok kizárólag saját felhasználás céljából menthetők el és nyomtathatóak ki. Az oldal teljes, vagy bármely részének másolása, sokszorosítása, bármilyen célú fel- és átdolgozása, kereskedelmi forgalomba hozatala tilos. Az üzemeltető írásbeli engedélye nélkül tilos a maharishiajurveda.com oldalait, vagy annak bármely részét más webhelyekre beilleszteni minden más egyéb módon felhasználni, mintegy saját oldalként feltüntetve azt. A weboldalon található szerzői jogvédelem adat álló tartalmak felhasználásához minden esetben az oldal üzemeltetőjének írásbeli engedélye szükséges. A jogosulatlan felhasználás büntető- és polgári jogi következményeket von maga után. STAR-RESA LTD., © All rights reserved / Minden jog fenntartva 2012-2017