• Balíček Maharishi Amrit Kalash (MA 4 + MA 5)

  Balíček Maharishi Amrit Kalash (MA 4 + MA 5)

  Bežná cena: 93,36 € (81,75 GBP)

  Special Price 82,46 € (72,20 GBP)

 • Triphala - ájurvédický doplnok stravy obsahujúce ovocia, tabletky MA 505, 250 G

  Triphala - ájurvédický doplnok stravy obsahujúce ovocia, tabletky MA 505, 250 G
  41,54 € (36,37 GBP)
 • Váta čaj, organický, 15 ks čajových filtrov; 18 g

  Váta čaj, organický, 15 ks čajových filtrov; 18 g

  Ájurvéda je najstarším a najúplnejším zdravotným štýlom, ktorý pochádza od prastarej Védickej civilizácie. V ájurvede váta je jedným zo základných princípov prírody. Váta zahrňuje v sebe podstatu všetkých pohybov a hrá dôležitú úlohu aj pri regulovaní nervového systému. Váta čaj posilňuje rovnovážny stav váta dóše, čiže zmierňuje jeho zbujnenie, nadmerný stav, upravuje jeho množstvo. Keď váta je v rovnovážnom stave, vtedy človek je energický, šťastný, nadšený, a jeho myseľ je pokojná, čistá a bdelá.             

  Zloženie: Glycyrrhiza glabra, Zingiber officinale, Eletteria cardamomum, Cinnamonum zeylanicum. Každý komponent pochádza z bioprodukcie (v prípade organického čaju).  Váta čaj obsahuje sladký koreň (lekorica lysá - Glycyrrhiza glabra), a preto jeho chuť je sladká a príjemne upokojujúca.  

  4,48 € (3,92 GBP)
 • Pitta čaj, organický, 15 čajových filtrov ; 18 g

  Pitta čaj, organický, 15 čajových filtrov ; 18 g

  V ájurvéde pitta je jedným z troch základných prírodných princípov. Pitta je zdrojom všetkých metabolických a tráviacich procesov. Pitta čaj posilňuje rovnovážny stav pitta dóše, čiže zmierňuje jeho zbujnenie, upravuje jeho množstvo. Keď pitta je v rovnovážnom stave, tak človek je odvážny a spokojný; myseľ je ostrá a trávenie silné.

  Zloženie: Elettaria cardamomumGlycyrrhiza glabra, Zingiber officinale,  Cinnamonum zeylanicum. Každý komponent pochádza z bioprodukcie (v prípade organického čaju). 

  4,48 € (3,92 GBP)
 • Kapha čaj, organický, 15 čajových filtrov ; 18 g

  Kapha čaj, organický, 15 čajových filtrov ; 18 g

  Kapha zodpovedá za fyzickú konštrukciu tela a za rovnováhu tekutín. Kapha čaj posilňuje rovnovážny stav kapha dóše, čiže zmierňuje jeho nadmerný stav, upravuje jeho množstvo. Kapha ovláda zloženie tela, telesnú konštrukciu a rovnováhu tekutín. Keď kapha je vo vyrovnanom stave, človek je plný sily, je energický, myseľ je kľudná a pevná.

  Zloženie: Zingiber officinale, Myrtus caryophyllus, Piper nigrum, Elettaria cardamomumCurcuma longaCrovus sativus. Každý komponent pochádza z bioprodukcie (v prípade organického čaju). 

  5,44 € (4,76 GBP)

Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Výberu nezodpovedá žiadna položka.

Výberu nezodpovedá žiadna položka.

A maharishiajurveda.com weboldal teljes terjedelmében a STAR-RESA LTD. (továbbiakban, mint üzemeltető) szellemi terméke, szerzői jogvédelem alatt áll, az oldalon megtalálható információk, adatok kizárólag saját felhasználás céljából menthetők el és nyomtathatóak ki. Az oldal teljes, vagy bármely részének másolása, sokszorosítása, bármilyen célú fel- és átdolgozása, kereskedelmi forgalomba hozatala tilos. Az üzemeltető írásbeli engedélye nélkül tilos a maharishiajurveda.com oldalait, vagy annak bármely részét más webhelyekre beilleszteni minden más egyéb módon felhasználni, mintegy saját oldalként feltüntetve azt. A weboldalon található szerzői jogvédelem adat álló tartalmak felhasználásához minden esetben az oldal üzemeltetőjének írásbeli engedélye szükséges. A jogosulatlan felhasználás büntető- és polgári jogi következményeket von maga után. STAR-RESA LTD., © All rights reserved / Minden jog fenntartva 2012-2017